Braseria Il Tartufo Opole

Piwiarnia

Piwiarnia

Brasseria Tartufo

Etymologicznie i historycznie Brasserie to po francusku browar. Poprzez metonimię, określenie Brasserie we Francji oznacza również lokal, piwiarnię, gdzie w szczególności serwuje się piwo, ale nie jedynie!

Tartufo nie jest restauracją! Jesteśmy Brasserie z doskonałą, rozbudowaną kuchnią, ale nie przestaliśmy przez to być piwiarnią z doskonałym czeskim piwem, kawą, alkoholami, winami. Jesteśmy brasserie!

LEJEMY PO LUDZKU - PÓŁ LITRA
CENA ZA 0,33/O,5 L
Pilsner Urquell (0,33/0.5L)
Nic nie pobije oryginału. Gruba czapa gęstej, mokrej piany zapewnia świeżość i chroni delikatny smak przed utlenianiem, tworząc w ten sposób doskonałą równowagę w piwie.

12.00/15.00

Picon Bière (0,5L)
Picon - bardzo popularny we Francji likier ze skórki pomarańczowej, uzupełniony goryczką, chininą, syropem cukrowym i karmelem. Trochę maceracji, destylacji i voila! Gotów do zmieszania z piwem. Zrodzony w algierskim upale w celach leczniczych doskonale gasi pragnienie, nawet jeśli nie przepadasz za smakiem piwa.

20.00

Cerny Kozel (0,33/0.5L)

12.00/15.00

Pszeniczne Książęce (0,33/0.5L)
Mokre i świetnie gasi pragnienie. no i styka. Lager pszeniczny. Czysty, orzeźwiający zapach zbożowy, owocowo-kwiatowy bukiet. Gęsta piana cieszy oko.

12.00/15.00